Vážení zákazníci, v současné době nelze u dopravce platit dobírkou. Nyní akceptujeme pouze platby převodem nebo on-line kartou. Děkujeme za pochopení. 4child.sk

Akuku Kombinované hryzátko 2v1 Opica

154 hodnotení
 
Novinka Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
16.7.2020
Cena €1,64 bez DPH
€1,99    
Kód tovaru 1454
Značka Akuku
Kategória Hryzátka
 

Kombinované hryzátko značky Akuku design opica - je hračkou a pomôckou určenou najmenším deťom v období (pred a pri) prerezávaní prvých zúbkov. Kombinované prevedenie 2v1 - hryzátko v sebe konštrukčne zahrňuje ako mäkkšie (chladiace) hryzátko tak tvrdšie hryzátko - je tak ideálnym a kompletným riešením hryzátka pre všetky fázy prerezávania zúbkov (od predných, cez črenové, po zadné stoličky).

Mäkkšia chladiaca časť (ušká opice)  - je naplnená destilovanou vodou. Vďaka čomu hryzátko po predchádzajúcom schladení v chladničke pomáha dieťaťu ešte lepšie tíšiť bolesť podráždených ďasien. Táto časť hryzátka je mäkkšia a  tvarovo sa tak prispôsobuje tlaku vyvíjanému ďasnami na hryzátko pri jeho ocumlávaní. Ideálne najmä pre prvú fázu prerezávania zúbkov (tj. prerezávanie predných zúbkov).

Tvrdšia časť (hlava opice a úchytový krúžok) - je pevná, tvrdá a veľmi odolná. Pri tlaku vyvíjanému ďasnami sa táto časť nijak neprispôsobuje (zostáva tvarovo stále rovnaká) - pri okúsavaní tak dochádza k masáži ďasien vyvíjanou tlakom. Ideálne najmä pre druhú a tretiu fázu prerezávania zúbkov (tj. prerezávanie črenových zubov a stoličiek) - čomu je taktiež tvar tejto časti prispôsobený.

Hryzátko:

  • má štrukturovaný (3D) povrch s výstupkami na mäkkšej aj tvrdšej časti - ktorý pomáha ešte lepšie ďasná jemne masírovať.
  • celkovo je veľmi odolné,
  • tvar hryzátka je prispôsobený tak, aby sa jednoducho držalo v malých detských ručičkách.
  • vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálovNeobsahuje BPA (tj. škodlivý bisfenol A).

Určené deťom: 3m+ (cca do 1 roku).

Veľkosť: cca 9cm (na výšku).

Hmotnosť 0.1 kg