Akuku Kombinované hryzátko 2v1 SLON

149 hodnocení
 
 
Dostupnost Skladom
Můžeme doručit do
3.2.2023
Cena €1,64 bez DPH
€1,99    
Kód produktu 1445
Značka Akuku
Kategorie Hryzátka, hrkálky
 

Kombinované hryzátko značky Akuku design SLON - je hračkou a pomôckou určenou najmenším deťom v období (pred a pri) prerezávaní prvých zúbkov. Kombinované prevedenie 2v1 - hryzátko v sebe konštrukčne zahrňuje ako mäkkšie (chladiace) hryzátko, tak tvrdšie hryzátko - je tak ideálnym a kompletným riešením hryzátka pre všetky fázy prerezávania zúbkov (od predných, cez črenové, po zadné stoličky).

Mäkkšia chladiaca časť (ušká slona)  - je naplnená destilovanou vodou. Vďaka čomu hryzátko po predchádzajúcom schladení v chladnicke pomáha dieťaťu ešte lepšie tíšiť bolesť podráždených ďasní. Táto časť hryzátka je mäkkšia a  tvarovo sa tak prispôsobuje tlaku vyvíjanému ďasnami na hryzátko pri jeho ocumlávaní. Ideálne najmä pre prvú fázu prerezávania zúbkov (tj. prerezávanie predných zúbkov).

Tvrdšia časť (hlava slona a úchytový krúžok) - je pevná, tvrdá a veľmi odolná. Pri tlaku vyvíjanému ďasnami sa táto časť nijak neprispôsobuje (zostáva tvarovo stále rovnaká) - pri okúsavaní tak dochádza k masáži ďasien vyvíjaným tlakom. Ideálne najmä pre druhú a tretiu fázu prerezávania zúbkov (tj. prerezávanie črenových zubov a stoličiek) - čomu je taktiež tvar tejto časti prispôsobený.

Hryzátko:

  • má štrukturovaný (3D) povrch s výstupkami na mäkkšej aj tvrdšej časti - ktorý pomáha ešte lepšie ďasná jemne masírovať.
  • celkovo je veľmi odolné,
  • tvar hryzátka je prispôsobený tak, aby sa jednoducho držalo v malých detských ručičkách.
  • vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálovNeobsahuje BPA (tj. škodlivý bisfenol A).

Určené deťom: 3m+ (cca do 1 roku).

Veľkosť: cca 9cm (na výšku).

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: