Bi-Oil PurCellin Oil 125 ml

69 hodnotení
 
Akcia Novinka Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
31.3.2020
Bežná cena €15,99
Ušetríte €5,50 (–34 %)
Cena €8,67 bez DPH
€10,49    
Kód tovaru 81/306
Kategória Pre mamičky
 

DETAILNy POPIS PRODUKTU

Bio-Oil je špeciálny výrobok šetrný k pokožke, ktorý sa doporučuje pre zlepšenie vzhľadu jaziev, strií a nerovnomerného odtieňu pokožky. Rovnako sa doporučuje pre starnúcu a dehydrovanú pokožku.

Bio-Oil, jeho centrom výroby je Johannesburg v Južnej Afrike, bol vynájdený nemeckým vedcom v oblasti kozmetiky Dieterom Beierom, ktorý chcel vyrobiť maximálne účinný olej so vstrebateľnosťou krému. PurCellin Oil je jeho vynálezom a hlavnou zložkou Bio-Oilu. Bio-Oil je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov pridaných do olejového základu. Neokysličený olej umožňuje zachovať účinnosť rastlinných extraktov a vitamínov. Prelomová zložka PurCellin Oil mení celkovú konzistenciu Bio-Oilu a robí ju ľahkou a nemastnou. Redukuje vrstvu prípravku, zlepšuje roztieratelnosť a uľahčuje aplikáciu, v´daka čomu pokožka Bio-Oil okamžite absorbuje. taktiež je zvláčňujúci a robí  pleť jemnou, hebkou a vláčnou.

POUŽITie: 

JAZVY, STRIE, NEZJEDNOTENÝ TÓN PLETI, STÁRNUCA POKOŽKA, DEHYDROVANÁ POKOŽKA

AKTÍVNE LÁTKY:

  • vitamín A - podporuje tvorbu nového kolagénu
  • vitamín E - chráni pokožku pred voľnými radikálmi, hydratuje pokožku
  • levanduľový olej - ukľudňuje a ošetruje pleť
  • harmančekový olej - ukľudňuje pleť
  • rozmarínový olej - zjemňuje pleť
  • nechtíkový olej - regeneruje pokožku

UPOZORNENIE:

Bio-Oil a Bi-Oil je úplne rovnaký výrobok, od jedného výrobcu s totožným zložením. Jedná sa iba o odlišný obchodný názov rovnakého produktu v závislosti na distribucii v jednotlivých krajinách EU.

Hmotnosť 0.3 kg