Bi-Oil PurCellin Oil 200 ml

69 hodnotení
 
Akcia Novinka Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
3.12.2020
Bežná cena €15,99
Ušetríte €0,60 (–4 %)
Cena €12,72 bez DPH
€15,39    
Kód tovaru 2942
Značka Union Swiss
Kategória Pre mamičky
 

DETAILNý POPIS PRODUKTU

Bio-Oil je špeciálny výrobok šetrný k pokožke, ktorý je doporučovaný pre zlepšenie vzhľadu jaziev, strií a nerovnomerného odtieňa pokožky. Rovnako je doporučovaný pre starnúcu a dehydrovanú pokožku.

Bio-Oil, jeho centrom výroby je Johannesburg v Južnej Afrike, bol vynájdený nemeckým vedcom v oblasti kozmetiky Dieterom Beierom, ktorý chcel vyrobiť maximálne účinný olej so vstrebateľnosťou krému. PurCellin Oil je jeho vynálezom a hlavnou zložkou Bio-Oilu. Bio-Oil je kombinácia rastlinných extraktov a vitamínov pridaných do olejového základu. Neokysličený olej umožňuje zachovať účinnosť rastlinných extraktov a vitamínov. Prelomová zložka PurCellin Oil mení celkovú konzistenciu Bio-Oilu a robí ju ľahkou a nemastnou. Redukuje vrstvu prípravku, zlepšuje roztierateľnosť a uľahčuje aplikáciu, vďaka čomu pokožka Bio-Oil okamžite absorbuje. Rovnako je zvláčňujúca a robí pleť jemnou, hebkou a vláčnou.

POUŽitie: 

JAZVY, STRIE, NEZJEDNOTENÝ TÓN PLETI, STARNÚCA POKOŽKA, DEHYDROVANÁ POKOŽKA

AKTÍVNE LÁTKY:

  • vitamín A - podporuje tvorbu nového kolagénu
  • vitamín E - chráni pokožku ped voľnými radikálmi, hydratuje pokožku
  • levanduľový olej - ukľudňuje a ošetruje pleť
  • harmančekový olej - ukľudňuje pleť
  • rozmarínový olej - zjemňuje pleť
  • nechtíkový olej - regeneruje pokožku

UPOZORNENIE:

Bio-Oil a Bi-Oil je úplne rovnaký výrobok, od jedného výrobcu s totožným zložením. Jedná sa iba o odlišný obchodný názov rovnakého produktu v závislosti na distribúcii v jednotlivých krajinách EU.

Hmotnosť 0.3 kg